podporte nás

Psychické zdravie a duševná pohoda sú tie najvzácnejšie hodnoty. Obvykle ich doceníme až potom ako o ne prídeme. Podporte finančne našu pomoc ľuďom, ktorí sa ich snažia získať späť, aby mohli znovu cítiť vnútorný pokoj a šťastie.

Ďakujeme.

Prečo podporiť PSYCHIN

◉ INFORMUJEME A ZLEPŠUJEME POSTOJ VEREJNOSTI

Aktívne bojujeme proti mýtom a predsudkom v oblasti psychických porúch a pomáhame zmierňovať spoločenskú stigmatizáciu ľudí s duševnými problémami. Prinášame vedecky podložené informácie o duševnom zdraví a súvisiacich problémoch. Prevádzkujeme informačné web stránky, vytvárame vzdelávacie materiály a realizujeme užitočné vzdelávacie projekty a programy.

POMÁHAME ĽUĎOM ZLEPŠIŤ KVALITU ŽIVOTA

Tvoríme a realizujeme zmysluplné projekty s dôrazom na ich reálny potenciál význame zlepšiť psychické zdravie a duševnú pohodu ľuďom, na ktorých sú cielené. Záujemcom o pomoc poskytujeme spoľahlivé informácie o ich probléme, pomáhame im pri výbere správnej metódy pomoci a prepájame s kvalifikovanými poskytovateľmi v danej oblasti. 

PODPORUJEME ŠPECIALISTOV

Monitorujeme vedecké výskumy, trendy a inovácie, týkajúce sa duševného zdravia, najmä aplikovanej psychológie, modernej psychoterapie, neurovedy a ďalších odborov. Podporujeme špecialistov pri ich širokom uplatnení v bežnej poradenskej a terapeutickej praxi. Pomáhame začínajúcim psychológom a psychoterapeutom získať potrebné zručnosti a skúsenosti pre prácu s klientom.

Údaje na prevod z bankového účtu

BANKA

Slovenská sporiteľna, a.s.

ČÍSLO ÚČTU

5166052444

KÓD BANKY

0900

BIC SWIFT

GIBASKBX

IBAN

SK13 0900 0000 0051 6605 2444

VARIABILNÝ SYMBOL PRE DAR

99

POZNÁMKA (VOLITEĽNÉ)

DAR / VÁŠ EMAIL

Ako nás môžete finančne podporiť

Vaše finančné dary nám umožnia zrealizovať zaujímvavé projekty a množstvo užitočných aktivít pre ľudí, ktorí vašu pomoc velmi ocenia.

Prispievať pravideľne

Ak sa rozhodnete pre pravidelnú finančnú podporu nášho inštitútu, stačí zriadiť trvalý platobný príkaz na zvolenú sumu.

Jednorazový dar

Váš finančný dar môžete poslať bankovým prevodom alebo priamo vkladom na náš bankový účet v Slovenskej sporiteľni.

Darovať 2 % z daní

Veľmi oceníme, ak sa rozhodnete darovať 2% z vašich daní práve nášmu inštitútu.

Darujte nám 2%
z vašich daní

Pomôžte nám pomáhať. Aj vďaka vašej podpore budeme môcť aj naďalej pomáhať ľudom, ktorí sa rozhodli boj o svoje duševné zdravie vyhrať. Vaša pomoc je pre nich veľmi dôležitá.

Darujte nám 2%
z vašich daní

Pomôžte nám pomáhať. Aj vďaka vašej podpore budeme môcť aj naďalej pomáhať ľudom, ktorí sa rozhodli boj o svoje duševné zdravie vyhrať. Vaša pomoc je pre nich veľmi dôležitá.

Chcete pomôcť inak?​

Darujte svoj čas ako dobrovoľník, prispejte svojimi odbornými znalosťami alebo zapojte vašu organizáciu a staňte sa našim partnerom.

Zdieľať stránku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email